Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vírusok, betegségek...

Milyen vírusok, betegségek terjednek most leginkább Magyarországon?

Figyelt kérdés
Különösen a hányós, hasmenéses vírus érdekelne, hogy az most terjed-e, illetve , hogyha igen, akkor mit lehetne tenni azellen, hogy elkapjam? Előre is köszönöm!

2015. máj. 9. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte mindig van, egyetlen megelőpzési forma a személyes higiénia, gyakori és alapos kézmosás, közösen használt tárgyak fertőtlenítése.
2015. máj. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2015. máj. 9. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerekek körében gyakori a hányásos hasmenéses vírus ami nagy részét a közétkeztetés okozza és olcsó alapanyagok beszerzése. Mi társasházban lakunk a felettünk lévő családnál ez van most, és a férjem kezd panaszkodni ,hogy fáj a hasa a gyerekek még nem. Torokfájás folyton fáj a gyerekek torka és szinte októbertől mai napig náthásak. Bárányhimlő kipiálva tavaly átettek rajta.Tetű nincs az oviba,mondjuk az nem vírus :).2 éve a Balatonon kapták el a gyerekek a fent említett hasmenéses vírust,de ettünk teljfőlös sajtost lángost a 35 fokban,mi a férjemmel ittunk rá sört is minket megvédett az alkohol:))))))))))))). Igazából hiába mosol kezet meg feltötlenited ez bent a levegőben és max 3-5 nap alatt lezajoskodik ,ha tovább tart adj vitamint a gyerkőcnek mert gyenge az immunrendszere. Én a picit 2 a nagyot 3 évesen beadtam bölcseibe és oviba onnantól kezdve 2 hetente betegség egynapos láz stb de ha lázas már nem vihetem szóval nem is tudtam dolgozni ,mert táppénz táppénz hátán.Lényeg ha magyar ember vagy ne szülj mert nem tudsz dolgozni ha gyereket nevelsz. Én nem kapok ilyen olyan támogatást mert 100ezret kapok meg a férjem és keres tehát ha nem dolgoznék akkor segélyben többet kapnák és még nem idegenek nevelnék a gyerekemet. Nem tudsz mit tenni ha erős az immunrendszered nem kapod el a gyerekbetegségeket.
2015. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából én ezt nem igazán szoktam elkapni.. Életemben talán 2-3 alkalommal, gyerekkoromban... Novemberben a párom is elkapta, és az Ő családján végig átment teljesen... De én nem kaptam el, illetve nagyjából 2-3 napig hányingerem volt, de ennyi. Remélem kimaradok ezekből továbbra is, mert nem igazán szeretném elkapni. :)
2015. máj. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!