Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy idén már...

Miért van az, hogy idén már legalább 3-4x voltam megfázva (mandula, torokgyulladás stb. ) mindegyiknél antibiotikumos kezelés volt szükséges?

Figyelt kérdés
Az oké,hogy szedjek immunerősítőt, meg ilyeket, hogy ezeket elkerüljem meg ne egyek/igyak hideget stb.. De miért van ez?? Miért vagyok mostanában ilyen sűrűn beteg??

2015. máj. 10. 00:46
 1/8 anonim válasza:
szedsz rendszeresen C vitamint? nem arra gondolok, amit a multivitaminok tartalmaznak, hanem olyan 1500mg külön valamilyen formában.. ha pl dohányzol az sokat felemészt!
2015. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Képzeld el, velem ugyanez történt, november óra. Először novembertől januárig egymás után volt két torokgyulladás-akármicsodám, ami alig akart elmúlni. Aztán január végén volt egy harmadik, és most jelenleg megint torokgyulladásom van. Lehetségs, hogy nem bennünk van a hiba, hanem új vírus van a piacon.
2015. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A képlet nagyon egyszerű: gyenge az immunitásod és a kezelés módja is "előjegyezte" az újabb megbetegedést.
2015. máj. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dohanyzom, de azt eddig is tettem, es nem volt ilyen problemam.. Vitaminokat meg nem szedek rendszeresen, és a tavaly nyáron nem voltam sóbányában sem és tengeren sem.. Lehetséges, hogy ennyi az egész, ezek miatt betegszem meg ilyen hamar?? Nem lehet, hogy nem voltam rendesen kikezelve az elozo betegsegeimből és ezért jön elő újra és újra??
2015. máj. 10. 05:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, eddig nem fogtak rajtm a vírusok, egy kis meghűlés 2-3 nap alatt lezajlott, most november óta harmadszor vagyok beteg, és hetekig tart a nátha, hurutos köhögés.
2015. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
azért napi másfél gramm vagy eleinte még ennél is több + sok folyadék nem nagy ár/áldozat, hogy egy próbát ne érjen meg, nem?
2015. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Napi másfél gramm mi??
2015. máj. 11. 04:46
 8/8 anonim ***** válasza:
C-vitamin
2018. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!