Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérdeznék valamit! Kíváncsi...

Gazdag Nikolett kérdése:

Kérdeznék valamit! Kíváncsi vagyok a válaszaitokra. Van olyan hogy heteró (vallásos) transzszexuális nőből meleg lessz?! és ha igen az mitől alakul ki szerintetek?

Figyelt kérdés
perverzektől?bűnös vágy hagyás-engedés?a nemi átalakító műtétek hiánya évek telésével változást hoznak elő...?

2015. máj. 12. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
heteró transz nő az az aki eredetileg meleg férfi csak átoperáltatta magát hogy heteró nő legyen és miután ez megtörtént elkezdték a nők érdekelni? én ezt szívásnak értelmezem
2015. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tisztázzuk.


Aki meleg férfi az jól érzi magát a bőrében és meleg. Az szexuális irányultság.


A transzszexuális legyen bármely irány nem érzi jól magát a bőrében a amely a nemi identitása. A szexuális irányultság itt már bármi lehet.


A hormonoktól viszont ezek változhatnak. Ha mondjuk valaki transz nő és a férfiak érdekeltél érdekelhetik később a nők vagy biszex lesz vagy megint egyoldalú dolog. És ugyan ez a fiúk részéről.

2015. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a vallásos és a transz nő két ellentétes dolog, mert minden nagyobb vallás szerint a transzok és a melegek a pokol tüzén fognak égni mindörökkön örökké, ámen.


Heteró transz nőből meleg kétféleképpen lehet:

1. Hibás diagnózis által (MtF rájön, hogy valójában cisz pasi), amit el lehet kerülni azzal, hogy a tranzíciót komolyan megfontolod és konzultálsz a pszichológusoddal előtte.


2. Leszbikus lesz. A nők szépek. Ha megnézel az utcán egy nőt, persze, hogy szépnek találod, még talán meg is kívánod. Ne gondold ezeket a vágyaidat bűnösnek. (Isten szemében puszta létezésed bűn.) És nem, ez nem azért van, mert nem volt még SRS-ed. Az ilyesmi természetes.

2015. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!