Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külső aranyér okozhatja ezt?...

Külső aranyér okozhatja ezt? Nagyon megijedtem :- (

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, ami jól rám is ijesztett ma este, hogy... szombaton jött ki az aranyerem, külső aranyérről van szó. Nagyon fájt, de túltettem magam rajta, vasárnap már lényegesen jobb volt. De ma sajnos dolgoznom kellett menni akármennyire is kényelmetlen és fájdalommal jár az ülés. Azt vettem észre, hogy olyan mintha vérezne, viszont délután amikor hazajöttem, akkor meg teljesen olyan volt mintha megjött volna. Pedig nekem irtózatosan tud fájni az első napon, és még 6 napom lenne a menstruációig. A pici , babszem nagyságú ér sokat húzódott vissza, jó fele akkora lett 1 nap alatt, de még mindig kényelmetlen ülni, és nagyon fáj felállni bárhonnan is :( Nagyon megijedtem :( Létezik, hogy nulla fájdalommal megjött az aranyérrel "együtt" vagy csak az vérezhet?

2012. aug. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy melyik nyílásodból vérzel!
2012. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vicces...
2012. aug. 6. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legbiztosabb, ha orvoshoz mész.
2012. aug. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem az első nem viccnek szánta. Egy nő csak tudja, hogy menstruál-e vagy máshonnan jön-e vér?! Ez fura számomra is, nem lehetsz túl tapasztalt, így valóban jobb ha orvoshoz fordulsz! Mindenképp ez a legmegfelelőbb megoldás, hiszen, ha nem a hüvelyedből származik, akkor az baromira nem jelent jót, ha ekkora mennyiség távozik aranyér által, hogy összekeverendő a menstruációval... Doki!!!
2012. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!