Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gilbert kórosok! Ti adhatok...

Gilbert kórosok! Ti adhatok vért? Olyanok válaszát várom, akiknek ez a szindrómája van, és ezzel tudtok-e vért adni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Igen, semmi akadálya. Én már adtam.
2015. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem a tegnapi napon emiatt véglegesen kizártak. :-/

Akkor hogy is van ez?

2015. máj. 14. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is adhattam, igaz ez szóba sem került, igazából ennek a kórnak a neve furcsa....de valójában semmit nem jelent. A háziorvosom is csak legyint hogy semmiség, egyedül az alkohollal kell vigyázni, bár problémám abból sem volt még, meg nyugodtan végezhetek nehéz fizikai munkát...holott ezt is írják hogy nem lehetne akinek ez van....


Biztos hogy csak ez volt az ok amiért kizártak?

2015. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak ez volt. Vérszegény sem vagyok, és 2008-ban már adtam egyszer vért ezért nem értem én sem. Utána néztem a Vérellátó központ honlapján is, ahol ezt írják: "Végleges kizárást jelentenek egyes fertőző megbetegedések (pl. HIV veszélyeztetettség, egyéb vérrel átvihető fertőzések kockázata), vérképzőszervi betegségek, kezeletlen magas vérnyomás betegség, stb."

A Gilbert kór pedig öröklött, nem fertőző betegség.

2015. máj. 14. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!