Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a rák végső tünetei?...

Mik a rák végső tünetei? Tehát aki nem megy orvoshoz és mondjuk valamilyen rákja van, ugye az egyre roszabb lesz, de mik a tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom többféle van. Mondjuk egy végbélrák és egy mellráknál? Illetve az orvosok sokszor hogyan tudják meg mondani sokszor helyesen hogy pl 1 hónap van hátra?

2015. máj. 14. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyre erősödő fájdalom mindenképpen orvoshoz juttatja az embert a végén. Szerintem a teljes étvágytalanság, hányás, hasmenés, fulladás, vérzések lehetnek a végső tünetek. Az orvosok nem tudják megmondani, sokszor inkább kevesebbet mondanak, de figyelembe veszik az eddigi statisztikákat a hasonló eseteknél.
2015. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát változó, van hogy tévednek. Ez sok mindentől függ. Függ attól, hogy mennyire ismeri jól az orvos a betegséget, függ a rák "hevességétől", a beteg állapotától, a további kezelésektől, a további életmódtól, a korábbi életmódtól és kezeléstől, és igazából a sorstól.


100%-osan nem lehet megmondani, lehet, hogy az orvosok mondanak 6 hónapot, aztán 3 után feladja a szíve (vagy más létszükségletű szerve), de lehet hogy 6 hónapot mondanak és még 6 évet él.


A mellrákból jóval többen épülnek fel, mint a végbélrákból. A végbélrák az egyik legrosszabb ráktípus.


Sajnos nem lehet ellene sok mindent tenni.

2015. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!