Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz hogy a Marihuána valamily...

Igaz hogy a Marihuána valamilyen szinten pozitív hatással is lehet az epilepsziára?

Figyelt kérdés
Itt most nem azoknak a véleményét várom akiknek fingjuk nincs arról hogy mit tesz az emberrel a fű, meg életükben nemláttak füvet élőben, hanem akik értenek is ehhez!

2015. máj. 15. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Epilepsziára? Én úgy tanultam kiválthatja a rohamot
2015. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem igaz.
2015. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutatások igazolták, hogy segít pl. az epilepszián, de szerintem ez is emberfüggő.
2015. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Tegyuk hozza hogy a kutatast vegzok be voltak tepve, es az epilepszia mellett meg rengeteg mindenre mondtak hogy jo.


Nem jo.

2015. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ezt még kutatni kell, de az már eléggé egyértelműnek tűnik, hogy a magas CBD-arányú fajták bizonyos esetekben csökkentik a rohamok előfordulását.
2015. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, be voltak tépve a kutatók :)

Ezt komolyan gondoltad?

2015. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen

Vannak biztató eredmények

2015. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel az egeszseges enberekbek csak igy kihozhatja a rohamot, igy siman lehet hogy a betegnel meg csokkenti a szamat
2015. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen a multkor lattam a tvben errol volt szo de a kisfiunal napi 200 koruli roham volt,vegso elkeseredeseben probalta ezt ki az anyukaja es nem ugy hogy elszivott egy spanglit a gyerek hanem marihuana kivonatu gyogyszert vagy injekciot pontosan nem emlekszem kapott.Azota napi egy rohamra csokkent az epilepsziaja.jo dolog elszivva is csak nem szabad tulzasba vinni mert van akinek panikbetegseget kreal,viszont rengeteg mindenre jo mindjart linkelek valamit neked.
2015. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
irj inkabb privatot ha erdekel.
2015. jún. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!