Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asperger szindrómás vagyok...

Asperger szindrómás vagyok (enyhe autizmus spektrumzavar) Lehet epilepszia és az előbb említett betegség egyszerre? (1 pozitív EEG epilepsziára,1hetes EEG negatív epilepsziára).

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ilyen áll fenn, akkor érdemes még egy EEG-t csinálni, az majd eldönti, hogy van-e epilepszia vagy nincs. én úgy gondolom, hogy bárki lehet epilepsziás.
2012. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit késői a válasz, de hátha még olvasod.

Hány éves korodban diagnosztizálták nálad az Asperger szindrómát? Miből derült ki?

Szerintem egyébként a kettő nem zárja ki egymást. A kislányom epilepsziás és bizonyos jelek utalhatnak nála Asperger szindrómára, de még kicsi (3 éves) és egyenlőre ez csak feltevés.

2012. máj. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én ismerek ilyet (gyerek), aki epilepsziás és Aspergeres egyszerre.
2012. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az epilepszia jóval gyakrabban társul asperger szindrómához!!
2012. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan eldobom az agyamat!!!


Kedves kérdező, ha epilepsziád van, akkor rángatozól meg ilyenek, ez előszokot fordulni? Mert ha nem akkor nincs semmi bajod... Elég érdekes diagnozis, autizmus, epilepszia pozítiv aztán megatív.


És elég érdekes, hogy kettő EEG-ét vizsgáltak, rá egy héttel.


Hát öcsém szoktál rángatozni a földön?

2012. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!