Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nincs rendben a pajzsmirigy...

Ha nincs rendben a pajzsmirigy. Fájhat?

Figyelt kérdés
MÉg sosem éreztem ezt a fajta fájdalmat, olyan mintha a kívül fájna a nyakam, kicsit duzzadt is. 23 éve vagyok pm-es. De ez új!
2015. máj. 18. 10:46
 1/3 Zöldövezet válasza:
Nekem is pajzsmiriggyel van gondom, nekem túl működik. Nem vagyok, orvos, de írd le miket érzel. PL: Ha túl működik, akkor, rettenetesen sokat mész wc-re , mint kis mint nagy wc. Az sem mindegy, hogy befele nől a struma, vagy kifele. Én azt javaslom, meny el orvoshoz, ott megvizsgálnak, egy vérvételből megmondják hogy azzal van -e a probléma, viszont akkor ne számíts sok jóra.. Én utálom mikor izotóppal lőnek..
2015. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23 éve kezdtem, akkor túl működött, 21 éve műtöttek, azóta alul működik. Fél évente nézik, t3, t4, tsh. Általában rendben van. Bár most eltrógerkodtam, és már jó ideje nem voltam (9 hónapja) laborban. Amit érzek fizikálisan, mintha meg akarnék fulladni, mintha nőne be is ki is. Sokszor a levegőt is nehéz venni.
2015. máj. 18. 13:59
 3/3 A kérdező kommentje:
MI az az izotóp lövés?
2015. máj. 18. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!