Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömöröm van kb 1 éve....

Bea2000 kérdése:

Pikkelysömöröm van kb 1 éve. Nektek van valami krém, diéta, vagy alternatív kezelés ami használt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 14:17
 1/4 anonim válasza:
hajad is korpásodik? akkor nekem is az van?
2015. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem van tele :( Volt időszak amikor nem ettem fehér kenyeret, finomított lisztet, cukrot is csak a kávéba tettem, stb, stb, és enyhült. Nem múlt el, de már nem volt olyan gáz. De most hallottam egy új biológiai kezelésről, ennek akarok utána járni, mert már marhára unom, hogy viszket a fejem, hullik a hajam, kivagyok. De konkrétan nincs gyógymódja. Csak tünetmentesíthető. Szteroidos krémeket használtam, lejött 3-4 nap alatt, az 5 nap újra előjött.
2015. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jason 1988 válasza:
Bőrgyógyász ír fel receptet, egy kikevert krémet szokott az leviszi, de ha nem kened 2-3 naponta magad rendszeresen akkor visszajön. Én már 3 éve csinálom a homlokomon, könyökömön illetve a hajas fejbőrön de ha kenem tünetmentes.
2015. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bheni21 válasza:

Milyen újfajta kezelésről olvastál?

Sajnos én is megszenvedek vele...fejem tele, hajam hullik tőle, közérzetem egyre rosszabb, és ettől csak még több jön ki még több helyen :( már több helyen is van elvétve 1-2 kis plakk..fülem tele :/

Sajnos nem tudok a kérdésedre jó választ adni.én a kenegetésbe beleuntam, semmi változás nem volt :/ néha egy kis időre kevesebb van, de utána újult erővel jön még több helyre :(

2015. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!