Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fokhagyma? Nagyon faj a...

Fokhagyma? Nagyon faj a torkom! Valakii

Figyelt kérdés

mar napok ota nagyon faj a torkom

nyelni is alig birok, a nyalam pedig 10 masodpercenkent 1litert termel a szamban..:D lazas is vagyok es a fogam is megfajdult mar. voltam orvosnal irt fel minden szart de semmi sem hat

itt olvastam hogy fokhagyma tea az jo

es valami fokhagyma borogatas??

segitsetek magyarazzatok el legyszi hogy kell mert meghalok:D



2015. máj. 20. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sós vizes vagy kamillateás gargalizálás naponta többször.A manduláid megvannak még,milyenek? Mutass képet!Ha nem javul,a gégészetre menj!
2015. máj. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszernek kell 4-5 nap mire hat, de mellette gargalizálhatzs is pl Phlogosollal, de legjobb a sós víz. Fokhagymát ilyenkor én piritósra eszem, sós vajas piritós jól megkenve sok fokhagymával.
2015. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kergabb válasza:
Sós vizes gargarizálás, kalcium, égetett cukros tea esetleg, bár ez utóbbi nem tudom mennyire hat ilyen esetben.
2015. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!