Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fulladok, légszomjam...

Mitől fulladok, légszomjam van, alíg kapok levegőt?

Figyelt kérdés
Tegnap este kb 2 órát ültem a konyhába, nem kaptam levegőt, nagyon erősen kelett beszívnom, aztán kiszivnom a levegőt. Sajnos most reggel is ugyan ez van, valamikor nyelni se tudok, fáj a fejem, ájulás érzés kísér, és olyan, mintha hangyák mászkálnának a testemen. Mi lehet ez? Valaki tud valamit? Anyunak mondtam de ő azt mondta hogy a tudat alattimba van benne, azt mondja pánikroham, de a mellkasom is fáj. Orvoshoz nem akar vinni.

2015. máj. 21. 10:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát többet nem is fogok, mert nem mult el. ugyan ugy fent ál még a légszomj :(
2015. máj. 21. 14:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Menj el most a háziorvoshoz, oda egyedül is elmehetsz, lehet asztmás roham is, de ki kell vizsgáltatni.
2015. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szamo77db ***** válasza:
Ne szokjál rá arra, hogy a másnak felírt gyógyszerből kapkodsz be! Ez a legrosszabb, amit tehetsz!
2015. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi a francért nem mentél még el a dokihoz? 1 napja vergődsz, simán lehet asztma és ki tudja milyen tüdőbaj, kellene egy mellkasröntgen, stb. Itt nem tudjuk kitalálni, hogy pánikrohamod van, vagy egyéb betegséged.
2015. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Üdv. Mindenkinek. nagyon sok vizsgálaton vagyok túl. A háziorvos kijött házilag, csinált EKGt AV block ot mutatott ki. Csomószor csipogott. Aztán beutalt a kórházba a sürgőségire. Ott is csináltak EKGt, ott meg már minden rendben volt. Mentem Mellkasi röngenre, ott is minden,megvizsgálták a légzésemet, az is jó volt. Azt mondták, hogy a papírral ha Bemegyek a kardiológiára, ha ott sincs semmi, akkor szihés, stressz, pánikbetegre mondható
2015. máj. 21. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!