Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szemölcs eltávolítása citrom...

Szemölcs eltávolítása citrom savval (kép)?

Figyelt kérdés

Van egy ne mtudom mi a nemiszervem fölött, nem vagyok biztos az-e. Sajnos németországban lakom és még nincs betegkártyám nem tudok elmenni orvoshoz. olvastam, hogy ezzel házzilag le lehet "rohasztani". Vajon hatásos valakinek sikerült?


[link]



2015. máj. 23. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt először egy bőrgyógyásznak kellene látnia és csak azután kenceficézni.

A neten sok megoldást találsz.

2015. máj. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmész gyógyszertárba, kérsz szemölcs ellen ecsetelőt, de vannak ilyen fagyasztós tollak is. Nem túl drágák itthon (az ecsetelő 1-2 ezer forint, a fagyasztós cucc 7-8) szóval gyanítom ott se lehet sokkal drágább :)
2015. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy vérehulló fecskefű nedvét tedd rá (most virágzik tele vannak az erdők, de még a kertes házi részeknél is lehet találni.

Vagy vegyél grapefruit mag kivonatot és azt tegyél rá és kösd le ragtapasszal.

2015. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!