Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka annak hogy az...

Mi lehet az oka annak hogy az életemből kilépett aki nagyon fontos volt nekem. És semmire nem emlékeszem vele kapcsolatba. Oka?

Figyelt kérdés
Ekkor kb olyan 14-15 közt lehettem nem tudom mert egyáltalán olyan mintha nem is létezett volna még csak a kinézetét se bírom felidézni.Gyerekoromból egy emlék képem van róla.de azt se bírnám leírni akkor nagyon meg haragudott rám de se kinézet semmi,csak képek a falkon amit nem mondanak semmit akiről tudom hogy a világon a legjobban szeretem nagyon rémisztő valaki tud valamit írjon köszönöm!

2015. máj. 24. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem emlékszel rá, akkor azt honnan veszed, hogy nagyon fontos volt neked ?? Egyébként meg létezik ilyen elfojtás, amikor valaki annyira nem akar emlékezni valamire, hogy azt mélyen a tudatalattijába temeti és csak hipnózisban képes felidézni.
2015. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy őt szeretem a világon a legjobban és a temetésen

be ott se lehetett gondolom oka volt neki nem tudom nyugtatokat kaptam

2015. máj. 24. 19:59
 3/3 A kérdező kommentje:
és azóta egész más az egész életem voltam én már pszichiáter-nél egy párszor semmi se ért.utána elmentem még 1 hez de az se ért semmit
2015. máj. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!