Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyek valamit vagy koplaljak?

Egyek valamit vagy koplaljak?

Figyelt kérdés

Elkaptam ezt a hányás-hasmenés-láz vírust.. Tegnap bármit ettem (főtt krumpli, piritós) azonnal kihánytam, éjjel is hánytam, pedig nem volt bennem semmi. Közben viszont nagyon éhes vagyok, de félek, hogy ha eszem, megint kijön belőlem..

Mit csináljak? Egyek vagy ne? És ha igen, mit? Persze teát iszom, az bennem marad.

(Délután megyek orvoshoz)

17/L


2015. máj. 26. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mocskos 1 dolog,jobbulást!

Birsalma kompotott azt ehetsz(mert az "fogja" a hasat) feltéve ha van..

2015. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyél, csak kevesebbet. Csak néhány falatot próbálj meg, aztán ha bent marad, megint egy kicsit. De egyszerre ne egyél meg egy szelet kenyeret vagy egy egész adag krumplit.

Étcsoki is fogja a hasmenést. Egy-két kockát megehetsz, az éhségérzetet is csökkenti.

2015. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat:) ropit eszem és teát meg cola-t iszom (elvileg az jó a hányingerre..) és minden bennem marad! Remélem nemsokára teljesen elmúlik.
2015. máj. 26. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Sós vízben főtt, köményes burgonyát is ehetsz, vagy zsírtalan zöldséglevest.
2015. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!