Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyek ha kell ha nem, hogy ne...

Egyek ha kell ha nem, hogy ne koplaljak?

Figyelt kérdés

Vasarnap ota megvaltoztattam az etrendem, egeszsegesebben eszek, es fogyokurazok. Vasarnap es hetfon ettem rendesen, a kiszamolt adagot, nem volt semmi gond. A tegnap mar kezdtem erezni, hogy eleg keveset eszek, es jol lakok. De ma mar elkezdtem gondolkodni, hogy nehogy koplalas legyen belole, de mar a hanyinger ert el a reggel es most delben is, pedig nagyon izlett a kaja.

reggeli : 1 paprika, 1 paradicsom, 100 g csirkemell sonka, 50-100 g rozskenyer

ebed : 100-200 g zoldsegkeverek, 100 g csirkehus, 1 uborka.

meg lesz valami uzsi es vacsora

1400 kcal kell fogyasszak, de attol felek, hogy alabb esek, es nehogy majd koplaljak.

76/174/20L

(mostmar az sem ertem, eddig, hogy ettem meg egy tal toltottkaposztat es nem volt semmi bajom)


2011. febr. 23. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Te megeszel 10 dkg sonkát reggel, 10 dkg rozskenyérrel? Már megbocsáss, de ez nem kevés és nem fogyókúrás (egészségesnek egészséges, már amennyire a sonka sonkából van...). Mennyit ettél, míg nem fogyóztál? :)))

Ehhez képest a 10 dkg hús ebédre tényleg kevésnek tűnik.


Viszont: a hányinger nem vicces, ez valamit jelez. Ez 2 dolog lehet:

-vírus

-valamit nagyon nem jól csinálsz - pl. nem lehet az étkezési szokásokat vasárnapról hétfőre megváltoztatni.

Fokozatosan kell bevezetni az új dolgokat. Ha eddig nem rozskenyeret ettél, simán lehet attól. (Nekem pl. a tk. kenyértől fájnak a beleim, pedig megenni imádom, pontosabban imádnám - pedig sokat iszom hozzá, tehát az nem lehet gond, hogy felszívja a nedvességet.)

2011. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a mennyiseg mondjuk nem pontos, mert nem merek, de megveszem a sonkat es elosztom 5-6-ba es a kenyeret is. reggel 6-7kor eszek es aztan ebedelek 12-13 orakkor, kozben nem tudok tizoraizni, ezert reggel tobbet kell egyek. mar oktober ota rozskenyeret eszek, meg bevezettem a zoldseget, meg a csirkehust, de azert meg delbe lisztes, zsirosat ettem, valamint este keson is meg ettem a kenyeret. es mostmar ezekrol is lemondtam.

Meg nem fogyoztam addig, reggelire semmit nem ettem, es aztan este meg tele tomtem magam. szoval igy hiztam el

2011. febr. 23. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

reggelire ne legyen több a sonka mint a kenyér.. mert attól van valószínűleg hányingered.. megterheli a gyomrod

reggeli és ebéd között tolj be vlmi gyümit :) (narancs, banán stb..) uzsi is gyümölcs legyen. vacsira meg joghurt mondjuk

2011. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok. koszi !
2011. febr. 23. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!