Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ADHD-nak milyen tünetei...

Az ADHD-nak milyen tünetei vannak? (figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar)

Figyelt kérdés

A fiam egyre rosszabb tanuló, nagyon nehezen csinál meg bármit, a kapcsolatai rengeteget romlottak, már barátai se nagyon vannak. 19éves lesz és jövőre érettségizik, szóval nagyon féltem, hogy mi lesz vele. Bulizni nem nagyon jár el, tudom róla, hogy nem drogozik (elég liberális szülők vagyunk és ezért megbeszélte velünk, mikor kipróbálta a cigit meg az alkoholt és beszéltünk vele a drogokról is).

Az egyetlen lehetősége az, hogy egyetemen tovább tanul, viszont félek, hogy így nem fog tudni tovább tanulni. Utána néztem a dolgoknak magam is és az ADHD-ra jutottam, hogy talán az lehet a probléma.

Erről érdeklődnék, ha van itt hozzáértő (akár betegek is), hogyan lehet kezelni, milyen orvoshoz kéne ezzel elmenni és úgy általában milyen lehetőségei vannak így?



2015. jún. 2. 09:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!