Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megyek egyetemi gólyatáborba...

Megyek egyetemi gólyatáborba azonban gyógyszereket szedek (antidepresszáns, nyugtató, IBS-re) azokat mondanom kell? És gólyatáborban szoktak inni alkoholt?

Figyelt kérdés

Asentrat, xanaxot, papaverin-nycomedet szedek hasfájásra, székrekedésre, szomatikus zavarokra és neurózisra. Na most ezeket mondanom kell ott hogy ilyen meg olyan pirulákat szedek? Mert nem fűlik hozzá a fogam hogy ezekkel "menőzzek"


A másik kérdés hogy egyetemen gólyatáborban mennyire dívik alkoholt inni? Mert nekem pszichiáterem mondta hogy csak lágy, azaz sört meg ilyeneket ihatok tömény égetett szeszt nem. Szval nekem ki vannak csukva ezek mert bele is halhatok a mellékhatásba. Attól félek hogy le fognak itatni és az halálos is lehet számomra. Mit tegyek?? :O

Nem akarom elmondani a leendő csop társaknak hogy dilibogyókon élek!



2014. aug. 29. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd a szervezoknek a gyogyszereket meg azt is, hogy nem ihatsz sokat es akkor nem fogjak eroltetni, mert igen, golyataborban szoktak inni. Sokat :)
2014. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha valakinek jelzed, hogy ha esetleg rosszul vagy, tudják, mit kell mondani a mentőnek.
2014. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, én meggondolnám, hogy elmegyek-e a gólyatáborba, mert az nagyon a piálásról szól. És kényelmetlen egyáltalán nem inni, ha melletted mindenki iszik.
2014. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne menj inkább
2014. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most van gólyatábor?

AZ nem előbb szokott lrnni?

2014. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kockázatos lenne nem elmondani valakinek, mert ha nem is pia miatt de bármit bajod lehet. Ha pedig nem akarod, hogy tudja bárki is a bogyóidat, akkor azt tanácsolom ne menj el.

Egyébként normális emberek ilyen információval nem élnek vissza és nem fognak ezért le/kinézni.

2014. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!