Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Szeretnek lefogyni olyan 5-10...

Szeretnek lefogyni olyan 5-10 kg-ot de nem tudom h h csinaljam h ne keljen gyogyszereket szedni es fogyaszto teakat inni stb. tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell gyógyszereket szedni, akarat és kitartás kérdése az egész! Mozogj rendszeresen, már napi fél óra kocogás vagy biciklizés is segít. És figyelj az étkezésre, ne egyél kalóriában és szénhidrátban gazdag ételeket! Bár a kalóriabázisok nem mindig pontos adatokat adnak meg, irányadóként viszont hozzájárulhatnak a fogyáshoz:


[link]

2014. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Egy jó étrend-el és mozgással simán megy
2014. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Anna126 válasza:
Csináld azt, hogy minden nap legalább fél órát mozogsz, csak egészségesen és kiegyensúlyozottan étkezel és csökkentsd az adagokat! Ha megéhezel egyél egy finom salátát dressingel és natúr csirkehússal! :) Garantáltan bejön!
2014. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
37%
Egyél minden nap kevesebbet, mint egy viziló.
2014. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem ment, muszáj volt szednem egy kis segítséget, de mostmár -11,5 kgnál járok, bő 2,5 hó alatt...

És olyan vagyok mint ha kicseréltek volna.Hoodia, keress rá, 3290ért veszem 1 hónapra.

2014. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Mozogj sokat nagyon sokat (fuss vagy kocogj vagy biciklizz vagy sétálj)és egyél kevesebb a mostaninál és próbáld a zsíros ételeket mellőzni helyette napi min. egy gyümölcsöt enni.:)
2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
ha sikeres fogyast akarsz kkor csak egyel egeszsegesebben, kevesebb gyors kaja(gyros, pizza , hamburger, sultkrumpli) nem azt mondom hogy ne egyel, csk kevesebbet, ha megis megkivanod inkabb delelot egyed, tobb salatat kevesebb kenyeret es edeseget, na meg a chipseket is jobb ha kerulod meg az energiaitalt, mindbe nagyon sok a szenhidrat es a cukor, mindenbol egyszeruen csak kevesebbet egyel, a mozgas sajat tapasztalatbol nem sokat segit a fogyashoz na meg a nagyresze az embereknek valjuk be kenyelmesebbek annal hogy elmenjenek 1 ora setara pl. meglatod ha valtoztatl etkezesi szokasaidon mar keves ido utan latni fogod a pozitiv eredmenyt, sok kitartast kivanok :)
2014. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

függően attól hogy most mennyi vagy vannak különböző lehetőségek:


- nem enni kb este 6 után (nem norbi),

- nem fogyasztani szénhidrátot (alkohol, csoki, kenyér, péksütemény, süti),

- heti 2-3 alkalommal 1-1,5 óra mozgás.


Így 1 hónap alatt le tudsz fogyni. Aztán már csak tartani kell a súlyt, aminek ugyanez a módja. Ha megint elhagyod a mozgást és rosszul kajálsz, akkor vissza fogod szedni

2014. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Te jó ég, hogy lehet ilyen hülyeséget mondani, hogy a mozgás nem segít...minek szólal meg az ilyen-.-"
2014. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bigfec97 válasza:
Én pusztán rendszeres mozgással 20kg fogyfam (80-->60) Ja és persze akaraterő és kitartás kell hozzá ;)
2014. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!