Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meggyógyultam gyermekkori...

Meggyógyultam gyermekkori epilepsziából. Ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 16:55
1 2
 1/19 szamo77db ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne igyál! Örülj, hogy meggyógyultál.
2015. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Örülj, hogy meggyógyultál."

Lehet pont azért akar inni :D


Viccen kívül, kérdező, szerinted megéri kockáztatni?

2015. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Kis mennyiségben nem provokálja az epilepsziát, csak ha berúgsz, akkor jönnek másnap a tünetek.
2015. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a sör kifejezetten gátolja az epilepsziát (a komlóban van valami idegnyugtató anyag).
2015. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én úgy emlékszem,hogy régen amikor meggyógyultam azt modták az orvosok,hogy csak az alkoholizmus idézi újra elő,ha iszol vagy berúgsz,akkor nem lesz bajod. De azért bennem van még egy kis félsz
2015. jún. 4. 17:21
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én negyven éves vagyok, 19 éve tünetmentes, nem ittam azóta se. Jobb élni tünetmentesen mint inni.
2015. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 szamo77db ***** válasza:
100%
Én pedig egész életemben egyszer sem voltam részeg. Akár hiszitek, akár nem. És nem is dohányzom. Nem hiszem, hogy bármiről is lemaradtam volna ezáltal. Sőt! Örülök, hogy így alakult!
2015. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha egyszer-egyszer megiszol egy pohárral, nem hiszem hogy bajod lesz. De ha elkezdesz ész nélkül vedelni, mondjuk egész nyáron buliról bulira jársz, na az bárkinek betenne...

A kérdés az, megkockáztatnád-e egy kis piázásért, hogy visszaesel?

2015. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 talilaci válasza:
7%
hali 39 vagyok .6=16 =g voltam beteg 19 voltam az elso berugaskor.azota letoltam par dolgot.semmi bajom.De szerintem az alkohol amugy mindenkin maskep ut be.Probakozz,de ne egyszerre k/o=ra idd magad az ugy sem jo.
2015. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Jobb kihagyni az italt,az 1x1 kis mennyiséget is,az a biztos!!!!!Az ital egyénenként különböző módon hat,én nem kockáztatnám a jóllétemet a vacak alkohol miatt,az biztos!!!
2015. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!