Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meggyógyultam gyermekkori...

Meggyógyultam gyermekkori epilepsziából. Ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 16:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert elég gáz dolog egy-egy buliban nem inni,amikor a többiek mind isznak,még ha csak egy sört is.
2015. jún. 15. 20:34
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz az,az alkoholt jobb mindenkinek kerülni.Vigyél magaddal gyümölcsteát a buliba.
2015. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Különben te egy nagyszerű srác vagy,mert nem úgy vagy vele,hogy meggyógyultam oszt akkor mán iszok,hanem körültekintően és meggondoltan jársz el ebben a kérdésben,hiszen érdeklődsz és mérlegelsz.Kívánom hogy jól dönts,tehát,hogy ne.
2015. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban : tünetmentes vagy.

Természetesen ihatsz : a haveri körben nem fognak arra agitálni , hogy " ne tedd". De sztem

mellőzd az alkoholt ! Ha kiújul a problémád , még önmagadat sem tudod meggyőzni majd ,

hogy nem te vagy a baj visszatértének okozója. Egyébként : bulival kapcsolatos írásod okán kérdezem : ha drogosok közé keveredsz , akkor azokhoz igazodnál? ( Bár...az alkohol is drog ) Gondolkodj felelősen és ha szerencsédre eddig meg tudtad magad őrizni , ne siettesd a bajt ! Erről még epilepsziától függetlenül is ez a véleményem. A pia drága , öl , butít , nyomorba dönt. "Közhely" , de attól még makacs tény. Amúgy előbb-utóbb találsz majd olyan , epilepsziát soha nem próbált , egészséges embert , ismeretségi kört , ahol nemhogy "ciki" , ha nem "igazodsz" hozzájuk , hanem nagyra értékelik, ha előrelátó , felelősségteljes gondolkodásról teszel tanúbizonyságot . Ha "azok" közé kerülsz , akik azért fognak rád felfigyelni , becsülni , respektálni , mert "tudsz" valamit , amit ők is szeretnének "eltanulni"! A felelősségtudatot, a mérsékletességet. Most ez így nagyon "kioktatósra , feltupírozottra , dramatizáltra" sikerült ? Nem baj , ne is hozzám , vagy a bulipartnereidhez akarj igazodni! A magad meggyőződéséhez. És tegyél azért , hogy el ne juss addig a napig , amikor ezt a kérdést már nem tennéd fel! 47 éve vagyok epilepsziás és mindmáig meg tudnám becsülni azt az állapotot , ahol "gyógyulásra" halvány esélyem lenne. Ha neked ebből annyi "jött le" , hogy irigyellek , akkor sem mondhatok egyebet : inkább "félj" , mint "megijedj"! Szakorvos véleményét kikérted ugyanerről? Az alkohol "hatásmechanizmusáról" ? Jó egészséget, életed utolsó napjáig tartót!

2015. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha nem iszol egy buliban. Feltéve, hogy normális emberekkel bulizol. Én szinte sosem ihatok alkoholt buliban, mivel majdnem mindenhová kocsival járok. Mégse érzem magam gáznak. Ha meg egészségügyi probléma nem iszol, az még annyira se gáz, hiszen arról még csak nem is tehetsz. Én legalább tehetek róla, hogy autóval járok, nem busszal, szóval akkor már inkább én vagyok a gáz :D
2015. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne is gondolkozz! Én sem iszom inkább. Az egész nem ér annyit! Haverok inkább csodálnak ezért hosszú távon. Ne akarj senkinek megfelelni, egészségből 1 van! De látom, tényleg értelmes srác lehetsz!
2015. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 19. 13:23
 18/19 A kérdező kommentje:
És ha megiszok egy doboz sört, attól nem lesz bajom?
2015. szept. 12. 19:27
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gyógyultál te meg, bármikor visszaeshetsz alkoholtól függetlenül.


Nem véletlen hívják az epilepsziát GYÓGYÍTHATATLAN betegségnek.

2019. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!