Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség ez?

Milyen betegség ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tortent velem. Ebben a nagymelegben elértem, hogy folyik az orrom. Lüktet a fejem és fáj a halántékom alatt. Meg köhögök. Mi lehet ez? Lehet, hogy a cigi teszi ezt velem? 15/F

2015. jún. 6. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamire allergiás vagy. A köhögés lehet a cigitől is. Most komolyan? Attól nagyfiú vagy ha 15 évesen cigizel? Ki veszi meg, és ki finanszírozza?
2015. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még a nagy melegben is lehetsz náthás, elég, ha izzadtan beülsz a klímás kocsiba vagy bemész egy agyonlégkondizott boltba, szórakozóhelyre. Igyál NeoCitrant vagy mézes teát.
2015. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és az első kerdezonek annyit mondanék, hogy amíg nem vagy az én helyembe ne beszélj.. Mert nemtudod milyen időszakon vagyok túl. És nem, én se vagyok büszke rá, sőt utalom magam miatta.
2015. jún. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!