Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lelki beteg vagyok ugy erzem...

Lelki beteg vagyok ugy erzem valaki segitene? Nem tudom lekuzdeni.

Figyelt kérdés
Lassan egy eve leszunk egyutt a baratommal,ket evig baratok voltunk most osszejottunk. A kapcsolatunk tokeletes volt mig elerkezett egy rossz honap tele veszekedessel:( en mondtam neki masra vagytam hatha vele jobb lenne es mondta neki is bevillant otthon mas csaj ha latta az nap ..es ebbe belehalok ez mar 4 honapja de mindig elojon megol belul nem tudom elfogadni:( sirok mindig miatta.mit tegyek?
2015. jún. 13. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a helyeden vagy, nem a neked megfelelő emberrel. Teljesen egyedül teljesen új irányban kéne elindulnod.
2015. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Atomkakas ***** válasza:

Szia! :)

Talán valami más oka lehet hogy rágódsz emiatt!

Vizsgálnod kéne magadat:

A múltad zökkenő mentes volt? Ha volt buktató, mi fájdalmat okozott: tett-e kárt az önbecsülésedben?

Nem vagyok orvos: depressziós vagyok, és emiatt párkapcsolati problémáimat féltékenységi reakcióval reagáltam le...

Orvoshoz fordultam, de a sok gyógyszer nekem nem segített.

Most önsegítő csoportban vagyok: sokat segít helyzetemen!

2015. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!