Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emelkedhet a vérnyomás gyullad...

Emelkedhet a vérnyomás gyulladás miatt?

Figyelt kérdés

Vakbélgyulladásom volt, két hónapig volt begyulladva. Az elmúlt két hónapban többször is mérték a vérnyomásom. Húsvétkor még tüneteim sem voltak, ekkor volt 108. Ami alacsony, de nekem mindig is alacsony volt. Pár hét múlva mikor a tünetek is előjöttek, akkor volt 120 körül. Aztán június 1-én bevitt a mentő, 120 felett volt, olyan 125 volt, majd másnap majdnem 130. 2-án megműtöttek, a műtét előtt 127 körül volt, utána lement 115-re. A kórházi tartózkodás alatt visszament 100 körülire, volt hogy 104 volt, de volt már 102 is.

Szerintetek a gyulladás miatt ment fel 120-ra, ami ugye a normál? csak nekem mindig alacsony volt. Nekem ez is furcsa volt a tünetek mellett. Sajnos halogattam, mert általában akkor erősödtek fel amikor megjött, aztán elmúlt.



2015. jún. 13. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A vérnyomás napközben is állandóan változik, teljesen normális értékeket mértek, talán stresszesebb voltál a betegség miatt és ettől kicsit feljebb ment.
2015. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!