Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás?

Tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

tüdő gyulladásom van. hány nap alatt gyógyulok meg?

19/f



2015. jún. 17. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sok dologtól függ. Függ az immunrendszered állapotától, a betegség kialakulásától, mikor kezdődött el a kezelés, baktérium vagy vírus okozza-e stb. Vírus okozta tüdőgyulladás tovább tart, mert vírusellenes gyógyszer nincs. Pihenj sokat, és szerintem 1-15 hét után jelentős javulás figyelhető majd meg. 20F
2015. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam: *1-1,5 hét
2015. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
orvoshoz forduljak vele vagy csak pihenjek?
2015. jún. 17. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

2-4 hét.


Ha nem voltál dokinál, honnan tudod hogy az van neked?

2015. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1-es és #2-es vagyok, nem tudom honnan tudod akkor hogy az van neked, de mindenképp menj orvoshoz, mert nagyon súlyos szövődmények alakulhatnak ki, ráadásul a tüdő szöveti struktúrája nem regenerálódik, tehát komoly gondok adódhatnak, egyébként orvostanhallgató vagyok, szóval irány az orvos!
2015. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál orvosnál nem tudhatod hogy az vagy nem.egyébként nagyon veszélyes.menj orvoshoz a panaszaiddal
2015. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!