Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyuló félben vagyok de egy...

Gyógyuló félben vagyok de egy beteggel voltam egy légtérben, lebetegedhetek újra?

Figyelt kérdés
Két hete beteg vagyok vmi bakteriális dolgot összeszedtem, szerencsére már kezdek gyógyulni, viszont egy ismerősömmel egymás mellett ültünk egy órát a váróban, aki most betegedett le durván. Elkaphattam tőle vmit, ugye nem leszek megint beteg? Csúnyán köhögött szegény meg fájt a torka is. Elég sokáig beszélgettünk meg köhögött is, cseppfertőzéssel ugye nem adott át semmit?
2015. jún. 18. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyire ne aggódj, de érdemes zsepibe köhögni, mert ha csak úgy a világba köhögött akkor igen átadhatja. De szeded a gyógyszert gondolom, nem lesz baj, meg sok c-vitamint szedjél, gyümölcsöt egyél.
2015. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!