Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég pattanásos az arcom, és...

Elég pattanásos az arcom, és a homlokomon kb. fél éve megjelent egy "pattanás", amit eleinte kinyomtam, aztán egy területen azóta van egy kis pukli, ami időnként kifakad. Hiába nyomom ki, nem tűnik el, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Olyan, mint egy nagy méretű pattanás, csak állandóan kemény és nem látszódik a közepe. Nagyjából egy centi átmérőjű terültről van szó. Kb. havonta kifakad, és akkor nem tudok mit kezdeni vele, megnyomkodom, de olyan szinten, hogy folyik belőle a vér, és még utána is nézegetem, hogy biztos ne maradjon benne váladék. Az egész mutatvány után mindig lefertőtlenítem, és utána 2-3 napra eltűnik, majd kezdődik az egész előröl.. Ha nem muszáj, nem szeretnék bőrgyógyászhoz fordulni, de szeretném megtudni, hogy mi ez, és mit lehet vele kezdeni?

2015. jún. 19. 19:37
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Talán furunkulus. Nekem is volt. Párakötést kellene tenni rá, de legjobb az lenne, ha orvoshoz fordulnál vele. Bőrgyógyászhoz persze.
2015. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ha nem múlik mindig előjön szerintem is bőrgyógyász.
2015. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!