Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat hetek óta a...

Mitől fájhat hetek óta a torkom? Képpel

Figyelt kérdés

Néhány hete begyulladt a torkom,azóta állandóan fáj.Úgy látom a mandulám is duzzadt a jobb oldalon.Már mindent kipróbáltam,szopogatós tablettát,gargalizálást sós vízzel,most ecseteléssel próbálkozom.Voltam orvosnál is,írt fel gyógyszert,semmit sem használt.Most is nagyon fáj és piros az egész torkom,alig tudok nyelni.Most ilyen:

[link]

Lehet,hogy valami járvány van?Másnak is van hasonló gond a torkával?Mit lehetne még kipróbálni,ha van ötletetek írjatok! Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 24. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már hetek óta fáj és nem hatott a gyógyszer, amit a háziorvos felírt, akkor menj el gégészetre, beutaló nem kell. Ha lenne is járvány, akkr sem tarthat hetekig egy torokgyulladás.
2015. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már voltam a gégészeten is (mindig oda megyek ha begyullad a torkom).Mindent megnéztek a torkomban,tükrözés is volt.Csak a gyógyszer hatására sem szünt meg a torokfájás.
2015. jún. 24. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipikus erezett garatképlet. Lehetséges, hogy reflux miatt fáj a torkod. A sav vagy savgőz áramlik vissza torokba.
2015. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs ruflux,már voltam vizsgálaton.
2015. jún. 24. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza a gégészetre.
2015. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,az lesz!Most néztem meg a tükörben,nagyon csúnya vörös az egész torkom,a nyálam alig tudom lenyelni!Megpróbálom kamillával öblögetni.A jobb oldali mandulám is érzékeny.
2015. jún. 24. 17:47
 7/7 A kérdező kommentje:

Mutass képet! Az én torkom ilyen mindig!

[link]

2015. dec. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!