Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat hónapok óta a...

Mitől fájhat hónapok óta a torkom?

Figyelt kérdés

Már voltam orvosnál,a garattól a gégéig mindent megvizsgáltak a torkomban!A manduláim nem gennyesek, nincsenek begyulladva,bár a jobb oldali nagyobb,,felesleges lenne kivenni!Volt már valakinek hasonló?Mit csináljak,hol nézessem meg?

[link]



2015. jan. 3. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Cigizel ?
2015. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen,de keveset!A torkom mindig is érzékeny volt,könnyen begyulladt,évente négyszer-ötször!Ha véletlenül nem fáj,akkor is csúnya piros!Lehet,mégis a manduláimat kéne kivetetni!Azért megnézetem egy másik orvossal is.
2015. jan. 3. 14:17
 3/17 A kérdező kommentje:

Ma is nap kúráltam magam,gargalizáltam többször is de egyre jobban fáj!A hátsó garatfalon vannak már kis hólyagok is! Várom a keddet, megyek teljes fül-orr-gégészeti kivizsgálásra!Mindenképp a végére akarok járni a torokproblémámnak!

Most ilyen: [link]

2015. jan. 3. 16:59
 4/17 anonim ***** válasza:
A cigitől simán lehet,persze lehet közben egy-egy torokgyulladás is,de azok nem indokolják a folyamatos fájást. Említsed a fül-orr-gégén,hogy dohányzol. Az indokolhatja a folyamatosan tartó irritációt.
2015. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Most néztem a képet,hát nagyon csúnya. Mióta,és mennyit dohányzol ?
2015. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Melyik képet nézted a reggelit vagy a másodikat,bár mindkettőn csúnya a torkom!Amikor nem cigiztem hosszabb ideig,akkor is ilyen volt!Van amikor vannak mandulakövek is!Több torokképem is van,felteszem a gépre és kinagyítva jobban meg tudom nézni mint a tükörben!Sokszor voltam már miatta gégészeten de most végigcsinálom bármilyen kellemetlen is!Sajnos az átlagosnál erősebb a garatreflexem,mindig végig öklendezem a vizsgálatot!De már szeretnék túl lenni rajta!Csináltam új képet,ilyen:

[link]

2015. jan. 3. 19:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Mind a 3 képet megnéztem,a 2.a legcsúnyább. Próbálj kamillateával gargarizálni napi 2-3x. Meg egy időre hagyd el a cigit. Mondjuk fél évre,hogy legyen összehasonlítási alapod.
2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi,most látom,hogy cigi nélkül is ilyen. Nem kerülsz kapcsolatba a munkahelyeden,v máshol irritáló gőzökkel / gázokkal ?
2015. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem mindegyik csúnya!A régi munkahelyen voltak ártalmas gőzök,most nincs!Néztem megint a képeket,a jobb oldali mandulám jól meg van duzzadva,sokkal nagyobb mint a bal!Ott szokott lenni a mandulakő is.Lehet,hogy ki kéne vetetnem,nem is bánnám ha kivennék!Ez is ma reggeli kép:

[link]

2015. jan. 3. 20:06
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsod,a kamillás gargalizálás,nagyon jól bevált!Többször csináltam már és tegnap délután óta nem fáj!

Reggel kiváncsiságból belenéztem a torkomba már nem olyan csúnya vörös mint volt!Folytatom tovább a gargalizálást,de azért holnap reggel megyek a gégészeti vizsgálatra.

2015. jan. 5. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!