Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem? Mit gondoltok ez tényleg az a betegség amit az orvos mondott vagy amit én mondtam?

Figyelt kérdés

Hónap eleje óta elsőnek csak ritkán,majd egyre gyakrabban lett hányingerem,szédülni csak néha szoktam,és elmentünk az orvoshoz egy hete és szte vmi vírust kaptam el,de sztem más bajom van. Egy és fél éve szerelmes vagyok egy fiúba,elég sok bajom volt már amiatt h én őt annyira szeretem(betegségileg,volt mikor kb egy hónapig be volt dugulva az orrom,pedig nem voltam megfázva),állítom emiatt vagyok beteg,de ezt így a szüleim nem tudják.

17L



2015. jún. 24. 18:14
 1/2 anonim válasza:

Lehet,hogy tényleg csak a hormonok csinálják ezeket,de a szédülés és a hányinger magnéziumhiányra is utalhat.Próbáld meg,hogy egy hónapig beveszel napi egy magnéziumpótló tablettát(lehet az MagneB6 vagy bármi olyan amit a patikus javasol).

A magnézium amúgy sem árt,szóval ha nem ez okozza a problémát akkor se lesz baj,hogy szeded.

2015. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És mit mondott az orvos?

Vírusos meghűlés? Bronchitis? Sinusitis?

Amúgy a tünetek alapján simán lehet vírusos fertőzés.

2015. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!