Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hallott már hasonló tünetek...

Ki hallott már hasonló tünetekről? Az orvosok gyomorgyulladást, IBS-t és prosztatagyulladást állapítottak meg s közben izomgyulladásom is van. A tünetek egyik napról a másikra jelentkeztek.9 hét alatt fogytam 11 kilót, vér rendben.

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tünetek?
2015. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hallottam hasonlóról. A háziorvosom prosztatarák gyanúval elküldött hasi CT re ( 3 hétre kaptam időpontot), mivel mgas volt az amiláz szintem. Az összes ellenőrző vizsgálat azt igazolta, hogy valami más van a dolog mögött. De ez idő alatt fogytam 6 kilót, állandó hányinger,, hasmenés kínzott. Nos a CT egyértelműen cáfolta a hasi érintettséget, mindössze ( utólag) az derült ki, hogy tejérzékeny lettem. Az összes bajomat ez okozta. Meg az orvosom ostobasága.
2015. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Komoly orvossal kellene kivizsgáltatni a panaszaidat!
2015. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tünetek úgy jelentkezdtek, hogy sokat kellett pisilnem és fájt a hátam.
2015. jún. 24. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Az vesére utal. IBS nem okoz pisilést és az amúgy is pszichés betegség.

Vér rendben? A gyulladásnak nyoma van a vérben.

2015. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
CRP picit a határérték fölött van.
2015. jún. 25. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!