Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a testvéremmel? (SOS)

Mi lehet a testvéremmel? (SOS)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy lejött hozzám és édesapánkhoz a testvérem, aki külön él ez úgy 6-7 napja volt amikor kánikula volt azzal a panasszal jött le, hogy fáj a mellkasa a szíve és alig kap levegőt és, hogy fél hogy meghal! Amire én és édes apám azt mondtuk, hogy azért van mert meleg van és nagy a páratartalom! (nagyon meleg volt)

Másnap mesélte, hogy rosszul volt megint. De viszont tegnap is nagyon rosszul volt ugyan az azt mondta, hogy fél attól, hogy elveszít minket és ő sem akar meghalni. Fölmentünk a sűrgőségire! Ő meg édes anyám már ott voltak én úgy szaladtam föl utánuk! Amikor én beértem a súrgőségire akkor már ő a vizsgálóban volt. Kijöttek és mondta, hogy kapott egy inekciót (valami nyugtatót). Ajánlottak neki nyugtatót (xanax) és elküldték az idegondozóba is!

Ma elmentek kiváltani a gyógyszert ma délelőtt nem volt semmi gond jól érezte magát! Most kb egy félórája megint rosszul lett ugyan az a dolog azt mondja, hogy bevette a xanaxot úgy 1-2 órája és rosszul lett de msot rosszabb volt a helyzet remegett a keze, sírt és félt hogy elveszít minket és nem mer már elaludni sem! Édesanyánk ott volt vele és ő nyugtatta és lejöttek hozzám és mondtam, hogy híják ki a mentőket fölhívták, és azt mondták vegyen be egy fájdalom csillapítót ki se jöttek semmi! Semmi többet utána elindultak a kórházba megint a sürgősségire ez úgy fél órája volt!



2015. jún. 26. 20:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem most lesz nemsokára 20 éves! Lehetséges, hogy pánik beteg? Ő azt mondja, hogy nem az mert olyankor is a szíve is össze vissza kalapál!
2015. jún. 26. 20:03
 2/12 anonim ***** válasza:
De, ez pánikbetegség, Tipikus tünetek. Egy j pszichiáter kell neki, és minél kevesebb gyógyszer.
2015. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom EKG-t mar eloszor is csinaltak es kizarhattak a szivproblemat es ezert kuldtek titeket a pszichiatriara. Valoszinu a xanaxot is azert adtak. Nem kell aggodni ha mar orvosi kezben van ... mondjuk arra erdemes odafigyelni, hogy mindenfele vizsgalatot csinaljanak es ne csak ugy ranezesre allapitsak meg a bajat.


En amikor infarktust kaptam, egybol a mutobe vittek es azonnal megcsinaltak (nem kuldozgettek sehova) ... ezert is gondolom, hogy idegi dolog lehet.

2015. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tipikus pánikbetegségnek tűnik.

Persze előtte teljes kivizsgálás kell, vérkép, EKG, egyebek, hogy a tényleges, fizikális betegségeket ki lehessen zárni.

2015. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
EKG-t nem csináltak... Csak a szívverését hallgatták meg azzal a fülbedugós mellkasvizsgáló micsodával. Most meg ki sem akartak jönni a mentővel érte... Azt mondták hogy vegyen be egy fájdalomcsillapítót! Könyörgöm minekkkk olyan buták ezek az orvosok... Tegnap amikor kapott inekciót utána már sokkal jobban érezte magát. De lehet látni az arcán is, hogy nem érzi jól magát!
2015. jún. 26. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nyugtatót tartalmazott az injekció. Beszélgessetek el vele, hogy mi a problémája, mi nyomja a lelkét. Nem kellene az idegosztályon kikötnie.
2015. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Eddig semmi baja nem volt! 1 héttel ezelőtt kezdődött!

Nem tudom mi nyomja belülről! Megpróbálok vele beszélni ha hazaért!

2015. jún. 26. 20:27
 8/12 Manócska1 ***** válasza:
hogy van a testvéred? tudtál beszélni vele?
2015. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hello, nem nagyon de elvégezték az EKG-t és semmi rossz dolgot nem mutatott ki! Szerencsére minden rendben a szívével! Körülbelül 21:40-re értek haza sajnos ma nem bírtam vele beszélni mivel ment haza mert fáradt volt meg már én is feküdtem! De holnap megkérdezem, hogy nincs e semmi lelki problémája! :)
2015. jún. 26. 22:14
 10/12 Manócska1 ***** válasza:
Szia! Örülök hogy minden rendben a szívével! Jó,majd beszélj vele! Örülnék,ha megírnád nekem hogy mi volt. Persze,csak ha szeretnéd! A legjobbakat! Szia
2015. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!