Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A testvéremmel egy szobában...

A testvéremmel egy szobában élek. Tegnap kerestem az egyik konyvem, és találtam a a konyvek melletti fiokban egy zacskozott sónak kinézo valamit. Tobb ilyet is találtam. Lehet valami drog, vagy mi értelme van annak, hogy ilyet csinál egy ember?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha igaz ez a kérdés én eldugnám máshova és megfigyelném a tesómat mennyire keresi majd... ha megkérdezi mondhatod hogy lehúztad a wc-n vagy azt hitted só és beletöltötted a sószóróba és a reakciója mindent elárul majd... nem írtad mennyi idősek vagytok de én a szülőknek szólnék és odaadnám nekik... ők majd tudják mit csináljanak...
2015. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem molyirtó vagy illatosító lehet.
2015. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 18 o 23. Valoszinuleg mégse az lesz amit gondoltam, szerencsére. Nemtudom szégyen- e, de nincs tapasztalatom az ilyen cuccokkal szoval fogalmam sem volt lehet e valami más is son kivul :)
2015. márc. 4. 21:26
 4/6 anonim válasza:

Lehet,hogy kristály.....

ha rárakod egy alufóliára és elkezd füstölni és folyni és sárgás barna színe lesz,akkor az ,az! :(

keress még olyan dolgot amiből fel/el tudja szívni.(papír guriga,toll/ceruza külseje,sz.szál stb!)ésha fóliában volt!? keress többet!...

ha ilyesmiket találsz akkor barátom,az Drog!

ha pattog az égetésnél...és egyben marad,akkor tényleg só!

2015. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozd el nekem, megállapítom fél mp alatt! :D
2015. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ránts egy csíkot, ha só, kitisztítja az orrjárataidat, ha spuri, akkor meg nagyon felpörögsz.
2015. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!