Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lumbágóra valami tipp és trükk?

Lumbágóra valami tipp és trükk?

Figyelt kérdés

Megfájdult az oldalam/hátam (deréknál). 5 nap után elmentem a háziorvoshoz. Megnézte a torkom, hátam. Azt mondta, lumbágó.

Xilox reggel és este, valamint írt fel egy krémet (nincs neve). Már 50 napja csinálom ezt a kúrát, kenem napi 3x-4x, de egyre rosszabb...voltam nála 6 napja, azt mondta, valakinek ez már megmarad, végigkíséri életét...


Szóval, bárkinek valami tipp, trükk, tanács, kezelés, valami, bármi, ami segíthet? :'(



2015. jún. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lumbagora egesz jo szokott lenni olyan elekrosokkert hasznalni, olyan tapancsos ize amit a fogyni akarok szoktak hasznalni, amik elektromos kisulesekkel osszehuzzak az izmot, hogy valos torna nelkul lehessen izmot stimulalni es ezaltal fogyni.


Valami ilyet kene szerezni es megzizegtetni a hatadat. Fogyasra nem tudom mennyire hatasos, de lumbago ellen egesz jo.

2015. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem is volt kb. 1 honapja. Èn flektor port kaptam, meg kèt gyuladas csokentot. Jol vagyok, de MR vizsgalatra koldot a neurologus (oda a haziorvos kuldott).

Szerintem neked is eloszor neurologushoz kellene mened es o majd beutal vizsgalatokra.

Es hogy valamit talan segitsek is, en a parkettan aludtam majdnem egy hetig es forro kad vizben estenkent.

2015. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tigris tapasz.
2015. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reumatológushoz kellene menned, kérj beutalót.

Nekem nyújtó gyakorlatok szoktak segíteni, és Inno Reuma krém, a gerinc melletti izomzatot, hasizmokat erősíteni kell, úszás is nagyon jó.

2015. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A tigris tapasz kigyógyított a lumbágóból.

Úgy, hogy xilox (reggel és este) nélkül mozogni se bírtam. (a fenekem kitörölni se)

Első tigris tapasz 24 órája után már nem kellett xilox.

Most kb. 16. napja van rajtam. Még van lumbágóm, érzem. Viszont a 100%-os fájdalom már csak 5%-os.

2015. aug. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!