Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmirigy alil működésre...

Pajzsmirigy alil működésre valami jó diéta? Fogyókura tipp, trükk?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy roblémám van.Alultermelés és zeretnék egy két kilót legogyni azt mindják hogy ez szinte lehetetlen de én nem hiszem fogni már sikerült .úgy hallottam a glutén mentes élet segít. Ti letudtatok fogyni és ha igen mivel?

#fogyókúra #Pajzsmirigy alulműködés.
2013. jan. 15. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? A pajzsmirigyedre kaptál hormongyógyszert? (el-thiroxyn, vagy valami hasonlót)? Elvileg ha a TSH-d rendbejön, akkor a súlyod is rendeződik kissé.
2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen voltam! És szedek is gyógyszert!3hónapja voltam utoljára ellenőrzésen és ha megeszek egy szendvicst hizok 1 kilót kb..most be vagyok jelentkezve vérvételre de addig is valamit akarok tenni "én" is!!
2013. jan. 15. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi volt a TSH-d?

Én is szenvedek a kilókkal, pedig most már csak 3,4 az értékem. Amíg 1 körül nem lesz, addig nagyon kínlódás.

Mindenképpen segít a gluténmentes táplálkozás, most már egyre többet hangoztatják, hogy ebben a betegségben ezt kéne tartani. Nekem gyógyszer nélkül ment le 6-ról, ennyire csak az étrend változtatással, de elég lassan (1-2 év) Mikor 6 volt, akkor pillanat alatt mentem fel 90 kilóra a 75-ről (2 hónap alatt), ezt sikerült leküzdeni 78-80-ig, de 2 éve megállt, akármit csináltam, mostanában kezdett nagy kínkeservesen lefelé vánszorogni, de ha megennék egy tányér spagettit, biztos visszajönne vagy 2 kiló. Paleó szerint eszek, de ezzel is küszködni kell. :(

Mondjuk mostanában, hogy elhagytam a gyümölcsöket és inkább zöldségeket eszek és hűst, már kezdtek vánszorogni le a dekák, most 76 vagyok. De vagy 2 hónap kellett hozzá, hogy 2 kilót fogyjak.

2013. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most nekem is olyan 3 egész vmennyi az értékem de most én is ha ennék egy kenyeret bizt híznék min 1 kg-t..:/szóval most én is elkezdtem a paleot és most hogytam 3 kilót! Most a glutén mentes életmódot akarom betartani..csak kivàncsi voltam hogy erről jók e a tapasztalatok vagy hogy mit ajánlanak az emberek. Köszönöm a kommentedet sokat segítettél!
2013. jan. 21. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szelén jött be:


Bio-Szelénium 50, patikában lehet kapni, napi egy szemet szedek

mióta szedem hetente lemegy 0.5-0.7 kg

És az is sokat segít ha napi 5-ször eszel keveset nekem az is meggyorsította az anyagcserét , illetve egy étkezésre soha nem eszek többet 10 evőkanál főtt ételnél.

2013. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!