Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek minek a tünetei lehetnek?...

Ezek minek a tünetei lehetnek? Sehol nem találok rá választ

Figyelt kérdés

Pár napja furcsa idegentest érzést tapasztaltam valahol végbéltájékon belül de pontosan nem tudom megállapítani hol.

A székelési trendem felborult viszont nincs vérzés. A legzavaróbb hogy keresztcsont tájékon fájdalmat érzek olyasmit mintha szétültem volna a fenekem pdig nem . Napok óta ez van. Néha puffadok is. A keresztcsontomnál 2 oldalt fájdalmas csomók vannak mintha beállt volna. Nem tudom lehet e hozzá köze de a napokban furunkulusom is nőtt(immungyengeség??)

Segítsetek:( 21f



2015. jún. 30. 17:55
 1/5 anonim válasza:
38%

ne aggódj, és főleg ne beszélj be semmi betegséget!

minden tünet gyógyulás...., erősítsd az immunrendszered,

ajánlom az Ariel22 Elixíreket (neten megtalálod), 22 bioaktív gyógynövényes, hamar segít! azonkívül egyél kevesebb húst, több nyers zöldséget!

Orvossággal ne próbálkozz, az csak ront a helyzeten!

üdv

2015. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azét mindenképpen nézesd meg orvossal, az idegentest érzés, stb. nem játék.
2015. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
persze, aztán majd jól megműti, és nem lesz megoldva semmi!! néhány tipp az igazi gyógyulásra: [link]
2015. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a motivációt:)

Kezdek jobban lenni, az idegentest érzés elmúlt már csak a keresztcsontom körül érzem hogy be van állva/gyulladva valami. szerintem valami fertőzés vagy gyulladás lehet de sok gyümölcsöt eszem és kezdek visszahízni is:)

2015. júl. 2. 21:48
 5/5 anonim válasza:
fertőzésre, gyulladásra nagyon jó az Ariel22 Elixírek egyike Üdv Erika
2015. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!