Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet? Reflux?

Mi lehet? Reflux?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hónapja össze van szűkülve a nyelőcsövem, valamikor csak alig észrevehető, valamikor nagyon. Rekedt vagyok, 1-2 hete teljesen megduzzadtak a nyaki mirigyeim,(már lehúzódott róluk a duzzanat) néha köhögök, olykor-olykor köhögési roham tör rám. Néha fájdalmat érzek a szegycsontom alatt, néha gombócot érzek a torkomban, az orrom állandóan be van dugulva, néha ég a gyomrom, ivás után rendszeresen böfögök,(nem iszok szénsavasat) és majdnem naponta érzem hogy vissza áramlik az étel a nyelőcsövembe. Volt, hogy étvágytalan voltam, több napig alig ettem, és gondolom emiatt fogytam. Körülbelül egy hónapja voltam fül-orr-gégészeten, mert azt hittem, hogy csak légúti betegség lehet, ott azt mondták, hogy gégegyulladásom van, írtak fel antibiotikumot, amit szedtem egy héten keresztül, de nem segített. Ha ez esetleg közrejátszhat, nagyon ritkán mozdulok ki a lakásból, nagyon keveset mozgok, tehát mozgáshiányom van, rengeteget ülök. (orvoshoz legközelebb Egy hét múlva tudok el menni) A válaszokat előre is köszönöm!
2015. júl. 6. 03:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!