Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek? Lapocka es kozti...

Olvedi Csilla kérdése:

Mit tehetek? Lapocka es kozti fajdalmak elol levegovetelnel faj a mellkasom valamint mozgasnal is. Tudo rontgenen voltam negativ! Neurolog idegbecsipodest allapitott meg kaptam gyogyszert injekciot de nemsegitett

Figyelt kérdés
Majd hazakuldott hogy ha tudok dolgozni akkor menjek haza ha nem majd vissza de masfel eve ugyanugy faj!dohanyzom d ugyerzem ez nem attol van!szegycsontom is nyomasra roppan

#Valtaji fajdalom #ego erzes hatban
2015. júl. 8. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Segít egy jó csontkovács.
2015. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam azt mondta ki van ugorva gerincemnel ,vissza rakta ket nap jo volt megnt faj es ez tobb alkalommal megtortent!valaszat koszonom
2015. júl. 8. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:

B1 vitamint lehetne még kipróbálni.


Melyik oldalt fáj?

2015. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Csilla!

A dohányzás mindenre hatással van. Persze nem közvetlenül. Szűkíti az ereket, így egyes szervek vérellátását is. A legérzékenyebbekkel kezdi. Vese, agy, tüdő. A beteg ilyen szerv panaszával megy orvoshoz, az meg nem talál semmit. A szervnek még nincs kimutatható baja, csak nem kap elég naftát. Tetszik érteni, ugye.

2015. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magne bplu6 vitamint is probaltam nem nagy eredmennyel sajnos!tudom en hogy nem hasznal a cigi d gondolom 25 evesen eleg fiatal vagyok ezekhez a panaszokhoz es sokat gornyedek mert szakacs vagyok az orvosok sajnos csak erre fogjak
2015. júl. 8. 14:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Mind 2 oldalt korkorosen faj a kezeimbe honalj ala sugarzik a fajdalom a ket lapocka kozt es az alatt is valamint a gerincemnel par csigolyan erezheto a fajdalom
2015. júl. 8. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz.
2015. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Keszulok a kezelo orvosomhoz hogy kuldjon mashova mert az idegorvosom azt mondta menjek haza ha csak ugy faj hogy tudok dolgozni azt mondta majd akkor menjek ha mar nemtudok.remelem el tud kuldeni mashova mert az elozo penzt lesi
2015. júl. 8. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!