Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek körömgomba hogy múlt el?

Nektek körömgomba hogy múlt el?

Figyelt kérdés

évtized óta szenvedek ettől a problémától számtalan kenőcsöt gyógyszert és még házi gyógymódokat is kipróbáltam de semmi...


Nektek volt ilyen problémátok? hogy sikerült megoldani?


Köszönöm a válaszokat előre is:)


2015. júl. 8. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18 éve nem múlik el, mindegy mit kenek rá.
2015. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4 éve van, de most úgy tűnik, kezd múladozni. Hozzáteszem nagyon drasztikus vagyok (magammal is), tehát az én orvoslásomat nem ajánlatos követendő példánnak venni. :S
2015. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2! Azért megirhatnád!

Kérdezö! Egyik orvos, egyik gyogymod, másik gyogyszertár, másik gyogymod, harmadik reklám, harmadik gyogymod, negyedik ........ A gomba köszöni, jol érzi magát!

2015. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát akkor nem vagyok egyedül... :( nekem már kb 20 éve megvan már és egyszerűen semmitől nem múlik el kenem én szedek rá gyógyszert de semmi :(
2015. júl. 8. 19:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Teljesen soha sem fogod tudni kiirtani. A spórája ( vagy mije) a véredbe, gyomrodba van. Teljes cipőcsere, zoknik fertőtlenítése+ a gyógyszer beszedése( horror áron kapható szájon át szedhető), +kenegetés. Szóval egy átok. Nekem Loceryl használatával, 2 év alatt sikerült eltüntetni. 5 évig nyugtom volt tőle, de most kiújult. Újra kenegetem...

Nem vagyok kövér, sem cukros, minden nap tiszta zoknit veszek.

Olvass utána, egész nagy irodalma van...

2015. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell fordulni, mert van mar az a gombafertozodes, amit csak belsoleg lehet kiirtani gyogyszeres kuraval. De a kulsoleg alkalmazhato dolgokrol is inkabb szakember tanacsat kellene kerni. Egy jo doki pillanatok alatt meggyogyit!
2015. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elmentem a bőrgyógyászatra, megvizsgálták jó messziről, kaptam rá Lamisil tablettát, amit jóóóó sokáig kellett szedni és szépen elmúlt. Már kb 1 hónap után látszott a javulás.

Szerintem ha nem múlik el, akkor nem ártana egy tenyésztés, mert lehet nem is gomba. Sok egyéb más van, ami úgy néz ki mintha az lenne, pedig nem az.

2015. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
bőrgyógyásznál is voltam azóta szedek kenőcsöt meg tablettát.. 4000 a tabletta is egy hónapra de hát nagyon hosszas munka akkor ezek szerint.... ráadásul házi gyógymódot sem használt.. :(
2015. júl. 8. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Az ecet az levisz minden ganyét. :) Nekem legalább is segített.
2015. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem az ecet megszüntette. Na ezzel is eltart hónapokig, de ha kitartó vagy sikerre viheted a kiirtását.

Kb 1 deci 20%-os ecetbe apríts 2 nagy fej fokhagymát. Egy hét érlelés után minden nap legalább 2x fültisztító pálcikával kenegesd alaposan a gombás körmöket. Meglátod sikeres lesz a kiirtás.

2015. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!