Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Panikbeteg vagyok, mit tegyek?

Mayacska maja kérdése:

Panikbeteg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
panikbeteg vagyok lassan egy eve,volt tudovizsgalatom stb minden oke szoval panikbetegsegben kudok a panaszok azok hogy nem kapok levegot es ejjel nem tudok aludni szoszerint szenvedek, mit ajanlotok? Ja es filmeket, milyen filmet nezzek? ne egyen horror, oles benne inkabb szerelmes gimis suli(bajos csajok,lol meg ileyneket lattam) milyen filmeket nezzek? cim?

2015. júl. 10. 12:39
 1/4 anonim válasza:
Szia szerintem szedjél xanax nyugtatot az panikra valo es nezz valami jo vidamm filmet mint pl. A kavaras,nász ajanlat
2015. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az előzővel nem értek egyet. Szerintem ne szedj pszichiátriai gyógyszereket.Rá lehet szokni,rosszabb mint a drog. Szedj sok vitamint,sportolj!keresd meg az életedben azt amivel elégedetlen vagy és változtasd meg.Figyeld meg mikor és mitől pánikolsz.Próbáld kikerülni a helyzetet.

Beszélj valakivel erről a közelebb állók közül és terápiásan csak azokban a helyzetekben legyen ott veled és terelje el a gondolataidat! Meditáció sokat segíthet,zene.

2015. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az van hogy a nap 24 orajaban nem kapok levegot es nincs kulonosebb panikrohamom hanem folytonos!!!! Ejjel nemtudok aludni sem..
2015. júl. 11. 17:56
 4/4 anonim válasza:
Érdekes, velem is ez van, nekem egy film sem tudja lekötni a figyelmemet. :( gyógyszert nem szedek. Valerianat igen.
2015. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!