Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18 evesen mi bajom lehet?

18 evesen mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma reggel arra ebrettem hogy baranyhimlos vagyok. Tesomtol kaptam el. 18 evesen lehet komolyabb bajom tole? Es ha igen akkor mi?



2015. júl. 11. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
általában nehezebb tulleni rajta ilyen idősen, de ne parázd túl nem kell ilyenen gondolkodni, nem lesz semmi bajod
2015. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)) nem parazok hintoporozom meg lazra vettem be gyogyszert. Csak nagyon nyomott vagyok:/ orvos meg csak hetfon lessz.
2015. júl. 11. 18:29
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Hétfőn menj el orvoshoz. Ez elég komoly betegség ahhoz, hogy ne magadat kezeld otthon.
2015. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hintoporozni muszaj vagyok mert nagyon viszket:D de hetfon reggel megyek orvoshoz.
2015. júl. 11. 19:16
 5/6 szamo77db ***** válasza:
A hintőpor jó, nyugtatja egy kicsit. Vigyázz arra, hogy el ne vakard a kiütéseket, bármennyire viszket is. Heg marad utána. Meg be is fertőződhet. De gondolom, ezt tudod. Jobbulást neked!
2015. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Hat ma reggelre nagyon durvan elszaporodtak a kiutesek foleg az arcomon:/

2015. júl. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!