Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladás, vagy tüszős...

Mandulagyulladás, vagy tüszős mandulagyulladás: Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Csütörtökön reggel minden előzmény nélkül belázasodtam, de a lázon kívül semmi bajom nem volt. Egész nap lázas voltam, estére pedig megfájdult a torkom. Tegnap már nem voltam lázas, viszont a mandulám elég vörös lett, és szúrt a torkom minden egyes nyelésnél. Estére 3 fehér folt lett mindkét mandulámon. Mára ezek a foltok eltűntek(?!), viszont az iszonyatos torokfájás nem javul, nem tudok nyelni sem, annyira fáj/szúr. Mi lehet ez?

2015. júl. 11. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre mielőbb antibiotikum kell, mert szövődményeket okozhat. menj el az ügyeletes orvoshoz, elég gyanús, hogy tüszős mandulagyulladásod van.
2015. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valószínűleg legkorábban csak hétfőn tudok elmenni az orvoshoz (ha egyáltalán rendel) :( Addig mit tudnék csinálni, hogy egy kicsit jobb legyen?

Már gargalizáltam: sós vízzel, Phlogosollal, pálinkával.

Szopogattam: Septofort, Tantum Verde, Dorithricin.

Most éppen Cataflamot szedek, hogy tudjak nyelni... :/

2015. júl. 11. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!