Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idült mandulagyulladás,...

Idült mandulagyulladás, folyamatosan gyulladt, ki lehet operálni?

Figyelt kérdés
Évek óta egyre rosszabb állapotban van a mandulám, mostanra konkrétan rohad, ezt a fül-orr gégész is megerősítette, és mielőbb ki kell venni. Elvileg 6 hétig nem szabad megbetegedni műtét előtt, szóltam a dokinak hogy az én mandulám 2 hetet sem bír ki, úgyis begyullad,mondta hogy akkor halasztjuk a műtétet. Szedtem az antibiotikumot 1 hétig, ma fejeztem be a kúrát, kicsit kisebb lett a mandulám, de most fáj a torkom, piros, és a mandulám is pirosabb, egyáltalán nem gyógyult meg, sőt... Járt már így valaki? Ha nem leszek gyógyult 6 hétig akkor mi lesz a mandulámmal, sosem szedik ki?
2015. jún. 5. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak akkor nem vehetik ki, ha lázas is vagy. De majd az okosok megmondják.
2015. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Annyit kínlódtam a manduláimmal, hogy nem igaz! A végén már hullott a hajam, fájtak az ízületeim. Ki kellett vetetni őket. Azóta jóformán semmi baj nincs a torkommal. Persze, vigyázni kell, tehát jeges kóla és fagyizás nem nagyon van. De így legalább 1 problémával kevesebb!
2015. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az antibiotikum nem segített, még talán gyulladtabb is mint előtte... elmentem az orvoshoz hogy megmutassam, mondta hogy irány a vérvétel, és az alapján eldönti hogy hamarosan kiszedik-e, vagy nem lehet. A véreredményem alapján egészséges vagyok, sőt alacsonyabbak azok az értékek a normálisnál, amik gyulladás esetén magasak szoktak lenni. Kíváncsi vagyok hogy ezzel mit kezd az orvos. Milyen egyéb problémákat okozhat a mandula, a vesém fájhat tőle?
2015. jún. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!