Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek tüdőrákom van...

Szerintetek tüdőrákom van vagy mi ez?

Figyelt kérdés
1 hete fáj a hátam, tompán, igazából még azt se tudom megmondani pontosan hol csak egy folytonos tompa fájdalom van benne. Néha a hasizmom is húzodik ugyanott. Kapáltam elég sokat, illetve gyümölcsöt is szedtem fáról az elmúlthetekben. Erre gondoltam hogy lehet ettől de nem tudom... Egyébként nem vagyok gyenge, nem igazán köhögök csak néha, ami gondolom alap mindenkinél, tehátcsak ez a bizonytalan hátfajas van. Ha mászkálok kicsit jobb szokott lenni. Egyébként pánikbetegség van, volt nemrégiben hogy hetekig szorongta. lehet a megfeszült izmoktól van ez hogy most elernyedt? Nagyon tudok felfélni a betegségektől, kezd visszajönni a szorongásom hogy lehet rákos vagyok. A háziorvos szerint ez csak vmi pszichés dolog nyugodjak meg. Egyébként 24 éves nő vagyok és soha életemben nem dohányoztam.
2015. júl. 12. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Pánikbeteg vagy és megerőltetted magad. Ennyi az egész.

Nem vagy tüdőrákos!

És ha rám hallgatsz, felkeresel egy nagyon jó pszichológust, aki meggyógyít a pánikbetegségből!

2015. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt nem lehet csak így megállapítani de szerintem nem vagy rákos.
2015. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod:)) most hívtam anyukámat, ő is kiakadt, hogy már megint miket találok ki :)
2015. júl. 12. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs tüdőrákod
2015. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!