Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy tüdőrákom van?

Lehetséges, hogy tüdőrákom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hete köhögök. először azt hittem, hogy csak sima köhögés. előtte meg voltam fázva. nincs hoemelkedes, nincs laz, nincsennek nagyob fajdalmak, csak kohogok. voltunk dokinal, felirt gyogyszert, 2 hetig szedtem, semmit nem javult. megint elmentunk, megallapitotta, hogy asztma horoghurutom van vagy mi. Eletemben egyszer kiprobaltam dohanyozni, soha nem szivtam el egy szalat se, csak egy szivasra kiprobaltam. szerintetek tudorakos vagyok? nem kopok vert, es mivan ha megis kopok, csak nem jon fel a szamba? nem akar elmulni a kohoges. Lehet hogy rémalomma valtozik az eletem? :/ (14F)

2013. júl. 16. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy tüdőrákos!
2013. júl. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megfázás után a köhögés hetekig eltarthat, amúgy ha a doki azt mondta, hogy hörghurutod van, akkor nyugi.
2013. júl. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked egy pszichológus kell, de sürgősen.
2013. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a tüdőrákot!!

A hörghurut okozhat hosszan tartó köhögést.

2013. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 2 hete köhögök, már nagyon belefáradtam, előtte 1-2 napig lázas voltam és fájt a torkom, ez elmúlt, de a nátha és a köhögés maradt. Télen egy influenzavírus után 3 hétig köhögtem, sajnos ez sokszor vele jár.
2013. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:

Nagyon sokféle légúti betegség létezik, amelyek krónikussá (hosszan tartóvá) válhatnak és köhögéssel járnak. Egy ismerősöm 3 hónapig köhögött úgy, hogy nem tudták másképp meggyógyítani, elküldték tüdőszanatóriumba (Kékes-tetőre) és azóta jól van, és neki se rákja volt!

Egyáltalán nem kell tüdőrákra gondolnod!

2013. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah, neha beszoktam parázni. De egyebkent koszonom a valaszokat, megnyugodtam :)
2013. júl. 17. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!