Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szem betegség mi lehet ez?

Szem betegség mi lehet ez?

Figyelt kérdés
közelről jól látok d ha távolabb megyek kezdek felfele duplánlátni főleg kis tárgyaknál látok duplán nagyobbaknál enyhén halvány csík van fölül mostanába szárazabb, pirosabb és véreresebb lehet be van gyulladva? Lehet a kettőnek köze egymáshoz?Ha egy szemmel nézek akkor is úgy látom.

2015. júl. 13. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
És szemüvget is kéne hordanom vagy is nem régen voltunk szemvizsgálaton és nm olyan rossz a szemem de így is 10000x jobban láttam szemüvgben ott.
2015. júl. 13. 10:52
 2/5 anonim ***** válasza:

És szemüvget is kéne hordanom - mi az akadálya?


Szóval voltál orvosnál, megmondta mi kell. Akkor?

2015. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De lehet szemüveg hiánya miatt?Azért nincs most voltunk szemészten kb 3 napja mert nm vagyunk gy gazdag család ezért nem bírtuk azonal megrendelni kb 1hónap múlva bírjuk.
2015. júl. 13. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


ó...


igen, szerintem a szemüveg hiánya miatt

mivel nem látsz jól, próbálod javítani, erőlteted a szemed


pihentesd

a zöld szín nyugtatja a szemet

tornáztasd (csukott szemmel jobbranéz úgymarad 6 másodpercig, balranéz úgymarad 6 másodpercig stb)


próbáljátok minél előbb kiszorítani az árát, mert így csak rosszabb lesz

nem kell csicsás, brutál, törhetetlen, hajlíthatatlan, éjjellátó, napra sötétedő, de azért álljon jól, már viszonylag olcsón lehet keretet kapni

gondolom a lencse/lencsék a drágák...

2015. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak attól félek hogy retinaleválás az oka.... De majd megmondja a szemorvos aki jobban megbírja vizsgálni!
2015. júl. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!