Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit vizsgál a neurológus ha....

Cicumicaa kérdése:

Mit vizsgál a neurológus ha. (lent)? ( nagyon sürgős)

Figyelt kérdés
még babakoromban daganatom volt és most meg a mandulámat akarják kivenni és el kell menni a neurológiára hogy lehet-e altatni. Szerintetek lehet? és milyen vizsgálatokat végez vagy csak beszélget meg megnézi a papírokat? Köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélget, és megvizsgál. Ez egy fizikális vizsgálat reflexeket néz, kéri, hogy kövesd a szemeddel az ujját stb. Nem fáj.

És nem hiszem, hogy ne lehetne altatni.

2015. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. júl. 15. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vészes, nem fájdalmas.


de egyébként helyi érzéstelenitésben is lehet mandulát kivenni.

2015. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem is helyi érzéstelenítésben vették ki és egyáltalán nem fájt. Nem éreztem az egészből semmit. Pedig felnőttkori mandulaműtét volt. 32 voltam akkor. Úgy hogy ha esetleg mégsem altatnak el, akkor sem kell félned. A neurológus pedig annyit csinál, amit itt előttem leírtak.
2015. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!