Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szemölcsöm van a tenyeremen...

Sasojo kérdése:

Szemölcsöm van a tenyeremen nagyon kemény állagu vettem Wartnert és rányomtam az utasitások szerint, de ugy érzem semmi nem történt ha mégegyszer megcsinálom közvetlen utana most akkor abból lehet bajom?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
1-2 hét után múlik el ELVILEG, de nekem nem múlt el 1 hónap után se, elmentem ügyeletre, kivágták, 1 hétig kötést kellet rakni rá, utána fél évig meg maradt a helye (egy kis fehér folt) de elmúlt :)
2014. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kellett*
2014. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekemse fog nagyon kemény állagu, 2hónapra rá adot idő pontot orvos miutan felhivtam azt addig várhatok :/ 2 hónap most komolyan...
2014. aug. 31. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hónap, tudom, sok. De hidd el gyorsan letelik :)
2014. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz kimondani, 2 hónap, de olyan gyorsan el fog menni, észre se veszed, de ne várd, nagyon fáj, igaz nekem a talpamon volt, úgymond kivágják onnan, de hidd el jobb lesz, most ne gondold azt, kivágják, miiiivaan? Nem megyek eeeeeel!!! Így legalább gyökerestől, mindenestől kijon. Én féltem attól a naptól, de mikor kiszedték szorítottam az asztalt minden erőmből, 1 perc az egész vagy fél. Ha van még kérdésed szívesen segítek, és mikor kiszedték még csak 9 éves voltam és nem sírtam csak az asztalt szorítottam :D
2014. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
xDDDDD haver köszi de nem félek én x) nem azabajom hanem hogy csúnya és undoritó pont a tenyerem közepén ahol feltünő az iskolában és ez zavar és felidegesit h 2hónapmulva adnak idő pontot és addig ott lesz de ezen kivül van a fejemen de nem latszik mert hajam takara meg a térdeimen is szal leszedetem mindet remélem egybe 1alkalommal leszedik ha fáj hanem engem nem érdekell az ilyen
2014. szept. 4. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon az a két hónap, ne stresszeldd magad hogy ott van, ne foglalkozz vele, gondold azt, nincs is ott, és én a helyedben a fejemről tuti nem szednem le mert fél évig ott lesz a helye, na mindegy ne foglalkozz vele, ne légy ideges kis dolgok miatt ;)
2014. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nyugodtan írj privátban, tudok segíteni :)
2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!