Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nem tudok nyelni, enni?...

Mitől nem tudok nyelni, enni? Mi a baj?

Figyelt kérdés
Úgy keltem ma fel,hogy gombóc van a torkomba és nagyon hnyingerem volt, azóta éhes lettem. Tojásrántottát csináltam és zsemlét eszek hozzá, de mikor lenyelem a falatot ég az egész nyelőcsövem és eléggé fáj és ég a torkom, nyelőcsövem. Mitől lehet ez?? :o

2015. júl. 16. 13:15
 1/5 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyesmi érzésem mikor begyulladt a mandulám...
2015. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes az egész nyelőcsövem és a jobb mellkasomba is beszúr, olyan picit mint amikor félrenyelek. Amúgy köszönöm a választ, hát nem tudom.
2015. júl. 16. 13:39
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Először is ezt tudnám neked ajánlani: [link]


Ha, nagyon éget a torkod, egyszerűen csak vegyél egy kockacukrot, csöppents ebből a gyógynövény olajból 1-2 cseppet rá, vedd be a szádba és szopogasd el addig, amíg teljesen fel nem oldódig a szádban. Azután minimum fél-háromnegyed óráig ne is igyál-egyél semmit! Az íze nem olyan lesz mint egy negro-é nehogy azt hidd, ez egy gyógynövény olaj! Nekem ez nagyon bejött, és más célra is használom, mint például fülfájásra.

... a hány ingert nem tudom mi okozhatta. Sokat ettél az elmúlt éjjel? Vagy milyen ételt fogyasztottál?

Ha a probléma továbbra is fenn áll, akkor menj el orvoshoz!!

...de mondom, ahányszor ilyen hasonló problémáim voltak mint most neked van (kivéve a hányingert), annyiszor szinte "megúsztam" az orvoshoz való járkálást, csak mert ezt az olajt használtam :)


Jobbulást kívánok neked!

2015. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp, hogy keveset eszek a munkahelyem miatt.. ez még új amúgy nagy evő vagyok.. amúgy nagyon köszönöm a tanácsot :) de mi ennek a neve ami ezt okozza?
2015. júl. 16. 20:20
 5/5 anonim válasza:
Ezt sajnos csak orvos tudja megmondani, nekem nincs orvosi végzettségem. Próbálj meg elmenni a dokihoz, mert lehet olyan baktériumot szedtél össze ami később is jelen lesz az életedben! Lehet kis dolognak tűnik ez az egész betegség, de ha nem tudod, hogy mit kaptál el egész pontosan, azonnal fordulj szakorvoshoz!!
2015. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!