Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan betegség,...

Létezik olyan betegség, amitől az szinte csak az édességre vágyik és úgymond "direkt" eszik szennyet még akkor is, amikor már hányingere van tőle?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, betegség-e, de én is sokszor így vagyok ezzel. :)

Az ételt bármikor visszaveszem szinte nullára, de az édességről nem tudok lemondani. :(

2015. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
93%

Nem, ilyen nincs, ez bármennyire bántó, ez a valóság, de ez attól van hogy nem tudod behúzni a szádon a cipzárt, és nem tudsz átállni a normális kajára, mert a szervezeted annyira hozzá van szokva a szeméthez hogy csak azt kívánja, de ezzel csak az a baj hogy szépen kinyírod magad vele.


Aki meg ugyan így van ezzel, bemeséli magának hogy ez betegség, miközben csak ki kéne minden ilyen szennyet dobni a kukába, a boltban rá se nézni, és megtanulni egészségesen főzni és étkezni, de persze, könnyebb a csokit és a mekis hambit pofaszámra betolni mert az már kész van, nem kell érte dolgozni csak lemenni és megvenni.


És ezért most ku*vára le leszek pontozva de nem érdekel, mivel ez az igazság, vagy elfogadod, vagy nem..

2015. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!